Přeskočit na hlavní obsah

Co se děje?

Tak se dívám, že je to rok co sem naposledy psal článek. Pěkná doba. Ne že by nebylo za celou tu dobu o čem psát, ale nějak sem se k tomu neměl. Když byl čas tak sem to nepovažoval za důležité a naopak. Teď to vypadá že bych měl mít víc času i na psaní do blogů a snad i více chuti.Tak uvidíme.

Střediskový blog se začátkem roku sice pěkně rozjel, ale jeho nový rozměr ve formě Filmožroutů trochu překročil meze, takže Filmožrouti byli expandováni na vlastní blog. Držím klukům palce, zatím se jim daří.
Co se týče vody v klubovně tak musím (ťuk, ťuk) zaklepat, ale letos ještě žádný problém a to je sněhu a vody mnohem víc než vloni. Doufám, že se nic nestane.

Střediskový web www.skautotrokovice.org prochází začátkem roku aktualizací, takže kromě ankety , můžete opsat do svého kalendáře hromadu akcí, které máme připravené až do prázdnin. Včetně tábora, ten bude od 3. do 16. července. Dále se pak můžete podívat na fotky z posledních zajímavých akcí. I když to na první pohled není vidět tak na webu probíhá neustálé ladění drobností, které zpříjemňují jeho prohlížení.
Tím neviditelným laděním je také změna na HW. Veškeré skautské servery na jejichž hostingu máme prostor se totiž v poslední době hromadně přesouvají takže, jsou patrné výpadky. Všechno bude ale zase v pohodě.

Komentáře

ivo píše…
A už fungujem i na facebooku! I když tam teda není ještě moc příspěvků a dávám je tam zatím jen já :-)
Anonymní píše…
Cože na facebooku. Och, tak tam nemusím. To už mě připadá moc.
John
Méďa píše…
Ano, na můj popud jsme na facebooku a přesto já na fb profil nemám. Z jednoho prostého důvodu. My (středisko)jsme kvůli dětem a děti používají fb. Netvrdím, že na tom všechno stojí a padá, ale musíme jít s dobou. I když si myslím, že tenhle fbboom stejně jako všechny boomy vymizí.
A Johne, co ti to připadá moc?
Linda píše…
Přesně tak. Facebook je současná módní záležitost a pokud chce skaut jít s dobou, musí jít i s facebookem.
Když můžou mít svoji stránku točená zmrzlina a tepláky, proč ne otrokovický skaut :)
Anonymní píše…
Díky, ale facebook pořád odmítám. Už právě proto, že je na něm kde kdo (už i tepláky?). Střediskový fb - no budiž, ale nemyslím si, že s tím něco "vyhrajem".

John

Populární příspěvky z tohoto blogu

Motokáry

Na podrobné výsledky z dnešních motokár vám kašlu. Tady je pořadí nejrychlejších kol;)
0:32:091 -Marián0:33:746 - Mira0:33:772 - Ivo0:34:232 - Méďa0:34:263 - Yedlick0:34:272 - Milan0:34:341 - Kájínek0:34:505 - Swaťa0:35:716 - Klíště0:35:807 - John

"Tak nám zabili Ferdinanda...

....pardon Voldemorta, paní McGonagalová."
Ač se o tom píše všude, včetně Denního věštce a recenze je na každém rohu, musím se i já podělit o zážitky z kina.
Harry Potter a relikvie smrti část 2., to je to, čemu říkají vyvrcholení desetileté éry kouzelníka z Bradavic. Předně: knížky sem nečetl, filmy sem viděl všechny tento týden a co mi nebylo jasné sem si našel na Wikipedii. Takže řekněme tak něco mezi čtenářem a nečtenářem, vím toho víc než je ve filmech, ale méně než je v knihách. Co se stane ale na konci, jsem si schválně nečetl, aby mě film taky trochu překvapil, napnul a pobavil.
Vezmu to od konce. Když shlédnu film a začnou titulky, mívám dva pocity, znáte to všichni. Jeden je úsměv na tváři, spokojenost na duši, prostě pohoda, spokojenost, film byl super a čumendu sem si užil. Druhý je když si řeknu, tak jako dobré no, ale radši sme mohli jít do hospody. A během filmu mám čas se napít, podívat se kolik je hodin, prostě zábava jak televizní noviny.
A tentokrát? Dost divný po…

Drobky

Dlouho jsem nepsal:) Je to vidět - více než rok.
Né, že by nebylo co , někdy ani nevím co dřív, ale pak když dojde na věc tak nemám ani chuť ani čas. Rozuměj: sem plný zážitků a věcí se kterými bych se chtěl podělit, ale pak když přijdu domů a zapnu ten počíátač tak na psaní na blog nemám ani náladu ani čas. Ale to je škoda jen pro případné čtenáře, mě zážitky zůstávají;) ...i když.
Teď mám času až moc takže i na blogování. Jsem doma a marodím. Proč, o tom se možná zmíním v nějakém dalším spotu.
K věci: Aktuálně se chci podělit o pár zajímavých webů, na které poslední dobou narážím:
http://www.urbanscreen.com - Zajimavé "3D" videa- stačí mít barák, nějakou grafiku a dobrý projektor... Swaťo?http://www.kdejsme.cz - Kde je nejvíc Nováků? Foltýnů, Kadlčáků, Sotorníků? Nebo kolik je v republice Honzů, Martinů Svatopluků? Podívejte se kde jsme.http://kekomu.cz - Ke komu se přidáte? Aneb hlas lidu.http://www.vareni.cz - Tady se občas inspiruju.A to by pro tentokrát stačilo.

No a kromě …