pondělí 11. ledna 2010

Co se děje?

Tak se dívám, že je to rok co sem naposledy psal článek. Pěkná doba. Ne že by nebylo za celou tu dobu o čem psát, ale nějak sem se k tomu neměl. Když byl čas tak sem to nepovažoval za důležité a naopak. Teď to vypadá že bych měl mít víc času i na psaní do blogů a snad i více chuti.Tak uvidíme.

Střediskový blog se začátkem roku sice pěkně rozjel, ale jeho nový rozměr ve formě Filmožroutů trochu překročil meze, takže Filmožrouti byli expandováni na vlastní blog. Držím klukům palce, zatím se jim daří.
Co se týče vody v klubovně tak musím (ťuk, ťuk) zaklepat, ale letos ještě žádný problém a to je sněhu a vody mnohem víc než vloni. Doufám, že se nic nestane.

Střediskový web www.skautotrokovice.org prochází začátkem roku aktualizací, takže kromě ankety , můžete opsat do svého kalendáře hromadu akcí, které máme připravené až do prázdnin. Včetně tábora, ten bude od 3. do 16. července. Dále se pak můžete podívat na fotky z posledních zajímavých akcí. I když to na první pohled není vidět tak na webu probíhá neustálé ladění drobností, které zpříjemňují jeho prohlížení.
Tím neviditelným laděním je také změna na HW. Veškeré skautské servery na jejichž hostingu máme prostor se totiž v poslední době hromadně přesouvají takže, jsou patrné výpadky. Všechno bude ale zase v pohodě.

5 komentářů:

ivo řekl(a)...

A už fungujem i na facebooku! I když tam teda není ještě moc příspěvků a dávám je tam zatím jen já :-)

Anonymní řekl(a)...

Cože na facebooku. Och, tak tam nemusím. To už mě připadá moc.
John

Méďa řekl(a)...

Ano, na můj popud jsme na facebooku a přesto já na fb profil nemám. Z jednoho prostého důvodu. My (středisko)jsme kvůli dětem a děti používají fb. Netvrdím, že na tom všechno stojí a padá, ale musíme jít s dobou. I když si myslím, že tenhle fbboom stejně jako všechny boomy vymizí.
A Johne, co ti to připadá moc?

Linda řekl(a)...

Přesně tak. Facebook je současná módní záležitost a pokud chce skaut jít s dobou, musí jít i s facebookem.
Když můžou mít svoji stránku točená zmrzlina a tepláky, proč ne otrokovický skaut :)

Anonymní řekl(a)...

Díky, ale facebook pořád odmítám. Už právě proto, že je na něm kde kdo (už i tepláky?). Střediskový fb - no budiž, ale nemyslím si, že s tím něco "vyhrajem".

John