Přeskočit na hlavní obsah

Milý Ježíšku!

Venku už začíná chumelit a mrznout, v obchoďácích už věšejí baňky kde se dá a zpívající Santa číhá za každým regálem. Za měsíc jsou tady Vánoce. Svátky pohody a klidu, ale taky dárečků:) Doufám že mi letos přineseš zase nějaké dárečky, byl jsem totiž celý rok moc hodný a poslouchal jsem. Píšu ti proto abych ti výběr dárků usnadnil. Sám vím jak je těžké vymýšlet nápadité a praktické dárky třeba na narozeniny. Rozhodně nehodlám vánoční stromeček nějak ořezávát, takže pokud bys mi pod ním chtěl udělat hromádku, pěkně by sis poškrábal zadek!
Stejně jako každý rok si pro sichr, že by se pod smrčkem skutečně nic neobjevilo kupuju velké dárky sám. V loni to byl třeba foťák a letos kolo a notebook. To pak když dostanu třeba jen ponožky tak mám aspoň něco z čeho mám radost.Tak a teď k samotným dárečkům. Když už jsme u tech ponožek, tak ponožky ne! Mám jich asi 50 párů v zásobě, takže opravdu ne. Mám rád praktické dárky,protože udělají radost a zároveň poslouží. Co se oblečení týče, je pár věci které by se mi hodily. Tak třeba lyžařské kalhoty se šrákama, nějaké kvalitní trenky na spaní, softshellová mikina, kalhoty Rejoice. K notebooku by se mi hodila myška, nejlépe bezdrátová. Ale není to nutné. Taky bych ten notebook potřeboval v něčem přenášet, takže taková brašna na notebook by mi taky udělal,a radost. Klid na duši by mi udělal např. zámek na kolo, protože jeden nikdy nestačí a lapkové neznají meze. Moje kolo má stříbrno-modrou barvu, takže zámek by neměl být jak pěst na oko;) Nemám nic ani proti věcem na spotřebování. Taková láhev dobrého vína, zahřeje stejně jako mikina...nebo pěkně vonící pánský sprchový gel, taky bude mít své místo...
Víc mě toho snad nenapadá. Po ničem v zásadě netoužím, jsme spokojený s tím co mám. Ale kdyby přece si mi chtěl udělat radost a chtěl obohatit můj život pěkným dárkem, dej pozor, aby si mi ho nedal dvakrát. Že bys v tom shnou zapomněl, že už jeden takový máš;)
A hlavně, ať se lidi máji rádi!:)
Děkuju ti, Ježíšku...

Komentáře

Linda píše…
A world peace! :D
Smekám před tvou skromností :D

Populární příspěvky z tohoto blogu

Motokáry

Na podrobné výsledky z dnešních motokár vám kašlu. Tady je pořadí nejrychlejších kol;)
0:32:091 -Marián0:33:746 - Mira0:33:772 - Ivo0:34:232 - Méďa0:34:263 - Yedlick0:34:272 - Milan0:34:341 - Kájínek0:34:505 - Swaťa0:35:716 - Klíště0:35:807 - John

"Tak nám zabili Ferdinanda...

....pardon Voldemorta, paní McGonagalová."
Ač se o tom píše všude, včetně Denního věštce a recenze je na každém rohu, musím se i já podělit o zážitky z kina.
Harry Potter a relikvie smrti část 2., to je to, čemu říkají vyvrcholení desetileté éry kouzelníka z Bradavic. Předně: knížky sem nečetl, filmy sem viděl všechny tento týden a co mi nebylo jasné sem si našel na Wikipedii. Takže řekněme tak něco mezi čtenářem a nečtenářem, vím toho víc než je ve filmech, ale méně než je v knihách. Co se stane ale na konci, jsem si schválně nečetl, aby mě film taky trochu překvapil, napnul a pobavil.
Vezmu to od konce. Když shlédnu film a začnou titulky, mívám dva pocity, znáte to všichni. Jeden je úsměv na tváři, spokojenost na duši, prostě pohoda, spokojenost, film byl super a čumendu sem si užil. Druhý je když si řeknu, tak jako dobré no, ale radši sme mohli jít do hospody. A během filmu mám čas se napít, podívat se kolik je hodin, prostě zábava jak televizní noviny.
A tentokrát? Dost divný po…

Drobky

Dlouho jsem nepsal:) Je to vidět - více než rok.
Né, že by nebylo co , někdy ani nevím co dřív, ale pak když dojde na věc tak nemám ani chuť ani čas. Rozuměj: sem plný zážitků a věcí se kterými bych se chtěl podělit, ale pak když přijdu domů a zapnu ten počíátač tak na psaní na blog nemám ani náladu ani čas. Ale to je škoda jen pro případné čtenáře, mě zážitky zůstávají;) ...i když.
Teď mám času až moc takže i na blogování. Jsem doma a marodím. Proč, o tom se možná zmíním v nějakém dalším spotu.
K věci: Aktuálně se chci podělit o pár zajímavých webů, na které poslední dobou narážím:
http://www.urbanscreen.com - Zajimavé "3D" videa- stačí mít barák, nějakou grafiku a dobrý projektor... Swaťo?http://www.kdejsme.cz - Kde je nejvíc Nováků? Foltýnů, Kadlčáků, Sotorníků? Nebo kolik je v republice Honzů, Martinů Svatopluků? Podívejte se kde jsme.http://kekomu.cz - Ke komu se přidáte? Aneb hlas lidu.http://www.vareni.cz - Tady se občas inspiruju.A to by pro tentokrát stačilo.

No a kromě …