pondělí 24. listopadu 2008

Milý Ježíšku!

Venku už začíná chumelit a mrznout, v obchoďácích už věšejí baňky kde se dá a zpívající Santa číhá za každým regálem. Za měsíc jsou tady Vánoce. Svátky pohody a klidu, ale taky dárečků:) Doufám že mi letos přineseš zase nějaké dárečky, byl jsem totiž celý rok moc hodný a poslouchal jsem. Píšu ti proto abych ti výběr dárků usnadnil. Sám vím jak je těžké vymýšlet nápadité a praktické dárky třeba na narozeniny. Rozhodně nehodlám vánoční stromeček nějak ořezávát, takže pokud bys mi pod ním chtěl udělat hromádku, pěkně by sis poškrábal zadek!
Stejně jako každý rok si pro sichr, že by se pod smrčkem skutečně nic neobjevilo kupuju velké dárky sám. V loni to byl třeba foťák a letos kolo a notebook. To pak když dostanu třeba jen ponožky tak mám aspoň něco z čeho mám radost.Tak a teď k samotným dárečkům. Když už jsme u tech ponožek, tak ponožky ne! Mám jich asi 50 párů v zásobě, takže opravdu ne. Mám rád praktické dárky,protože udělají radost a zároveň poslouží. Co se oblečení týče, je pár věci které by se mi hodily. Tak třeba lyžařské kalhoty se šrákama, nějaké kvalitní trenky na spaní, softshellová mikina, kalhoty Rejoice. K notebooku by se mi hodila myška, nejlépe bezdrátová. Ale není to nutné. Taky bych ten notebook potřeboval v něčem přenášet, takže taková brašna na notebook by mi taky udělal,a radost. Klid na duši by mi udělal např. zámek na kolo, protože jeden nikdy nestačí a lapkové neznají meze. Moje kolo má stříbrno-modrou barvu, takže zámek by neměl být jak pěst na oko;) Nemám nic ani proti věcem na spotřebování. Taková láhev dobrého vína, zahřeje stejně jako mikina...nebo pěkně vonící pánský sprchový gel, taky bude mít své místo...
Víc mě toho snad nenapadá. Po ničem v zásadě netoužím, jsme spokojený s tím co mám. Ale kdyby přece si mi chtěl udělat radost a chtěl obohatit můj život pěkným dárkem, dej pozor, aby si mi ho nedal dvakrát. Že bys v tom shnou zapomněl, že už jeden takový máš;)
A hlavně, ať se lidi máji rádi!:)
Děkuju ti, Ježíšku...

1 komentář:

Linda řekl(a)...

A world peace! :D
Smekám před tvou skromností :D